Актуально
Адвокат з податкових спорів – помічник підприємця
09.03.2016, 16:04 -

Податкове право в Україні є настільки динамічною та мінливою галуззю, що сучасному підприємцю буває складно у ній розібратися без допомоги компетентного професіонала. Саме тому адвокат з податкових спорів є дуже затребуваним спеціалістом, який допомагає вирішувати спірні питання, пов’язані з оподаткуванням.

Прибутковість та відповідальність у підприємництві

Людина, котра працює на державній роботі, не має проблем з оподаткуванням, оскільки з її заробітної плати автоматично відраховують усі збори, передбачені чинним законом. Отримуючи так звану платіжку, вона бачить зароблену за місяць суму та відрахування з неї. Такий формат співпраці з податковими структурами є дуже зручним, адже працівник не змушений заповнювати декларації про доходи та стикатися з багатьма іншими питаннями. Проте, є одне «але». Дуже невелика кількість державних службовців та бюджетників України може похвалитися високою зарплатнею. Саме тому люди все частіше йдуть з такої роботи та вирішують відкрити власну справу.

Підприємництво – це завжди ризик. Ця сфера забезпечує великі можливості для одержання прибутку, проте, вона покладає на особу-підприємця велику відповідальність. У тому числі, й податкову.

Якщо відповідально ставитися до початку власної справи, то потрібно дізнатися про усі суттєві аспекти, котрі з нею пов’язані. Це допоможе вам в майбутньому утриматися від вчинення правопорушень, про які ви могли й самі не знати. Правильним кроком буде консультація з юристом, який спеціалізується на податковому праві. Він допоможе обрати найбільш оптимальну організаційно-правову форму для реєстрації. До прикладу, для деяких видів діяльності підійде реєстрація вас як фізичної особи-підприємця, а для інших потрібно створювати юридичну особу. Від форми вашого підприємства залежить те, в якому порядку відбуватиметься оподаткування. Аби не зробити помилкових кроків, порадьтеся з фахівцем до моменту реєстрації власного бізнесу.

Якщо помилку вже зроблено

Якщо ви вже зробили помилку чи навіть кілька в аспектах оподаткування, зверніться до кваліфікованого юриста, котрий допоможе вирішити проблему з мінімальними втратами. На сайті https://jurist.lviv.ua/ є опис послуг юриста у Львові. Зв’язавшись з фахівцями компанії безпосередньо, ви зможете спільно вибудувати стратегію захисту власних прав та інтересів – як перед податковими інстанціями, так і в рамках судового процесу.