Поява в родині маленького дива - це завжди довгоочікуваний момент. До нього готуються не тільки батьки, а й всі друзі і родичі сім'ї. Закономірно, що у них виникає питання, що подарувати новонародженому. Про ліжечко, коляску та інших великі придбання тато і мама подбали заздалегідь. Подарунок повинен бути корисним і практичним, необхідним дитині і його мамі. Сама проста і точна відповідь - набір одягу для новонародженого.

Набори для новонароджених: який комплект краще вибрати

Речі точно не будуть зайвими. Вони допоможуть мамі заощадити час на прання і прасування, так як чистий запасний одяг для крихітки повинен бути в достатній кількості під рукою. Набори дуже відрізняються по комплектації. На сайті KidButik.ua можна знайти такі комплекти:

  • Двійки - стандартно це штанці і кофточка, можуть бути також варіанти з повзунками;
  • Трійки - до стандартної двійки додається головний убір - чепчик, шапочка або пов'язка для дівчинки;
  • П'ятірки - кофточка, повзунки, царапки, шапочка, нагрудник;
  • Сімка - комбінезон, кофточка, повзуни, шапочка, нагрудник, льоля, боді з коротким рукавом;
  • Десятка - комбінезон, кофточка, повзуни, шапочка, нагрудник, льоля, боді з коротким рукавом, плед, банданка, хустинка.

Стандартна комплектація може змінюватись. Наприклад, в двійку замість кофтинки може входити плаття для дівчинки або в трійку додатково додається бодік. Який саме комплект вибрати залежить від потреб малюка, пори року і фінансових можливостей дарувальника.

Якщо говорити про дизайни, то навіть для крихіток виробники прагнуть створити найрізноманітніший асортимент. Стереотипи про блакитний і рожевий кольори потроху відживають свій вік. Молоді батьки сьогодні вибирають нейтральні кольори. Традиційно в одязі для новонароджених https://kidbutik.ua/ua/nabory-dlya-novorozhdennyh/nabory-na-vypysku-dlya-novorozhdennyh/ використовуються всі світлі відтінки. Популярні молочний, бежевий, сірий, салатовий. Не зовсім практично, але маленького ангела складно уявити собі в темному одязі. Тим більше, що яскраві кольори можуть надмірно збуджувати малюка, що дуже небажано.

Принти та малюнки використовують найрізноманітніші. Від традиційних брязкалець, ведмедиків, зайчиків і ведмежат, до стильної клітини і смужки. На ошатних наборах часто використовують вишивку і навіть стрази. Такі комплекти купують на виписку з пологового будинку, для перших оглядин або хрестин. Але важливіше комплектації та дизайну якість виробів.

Як не помилитися з якістю комплекту для новонароджених

Якщо набір купується в звичайному магазині, його можна оглянути. Але жодна офлайн торгівельна точка не може вмістити того асортименту, який запропонований в інтернет-магазині KidButik.ua тут. Крім того, замовляючи набори на цьому сайті, можна не сумніватися в їх якості. Якщо покупець вибрав інший Інтернет магазин, обов'язково потрібно звернути увагу на бренд. Надійний виробник з відмінною репутацією - гарантія якісної продукції.

Традиційно краще співвідношення ціна якість пропонують компанії з Туреччини. Але останнім часом багато українських брендів шиють відмінний одяг, який не поступається конкурентам в якості.