Людський організм влаштований таким чином: в один день стані ми готові зрушити гори, тоді як на наступний не можемо змусити себе піднятися з ліжка. Працездатність людини прямим чином залежить від безлічі чинників - починаючи від раціону харчування і закінчуючи якістю сну. Щоб бути повним енергії на увесь день, необхідно приділити достатню увагу організації спального місця. Для повноцінного відпочинку людині потрібні не лише зручне ліжко і ковдрою і подушкою, але також ортопедичний матрац.

матрац матролюкс

Ринок пропонує широкий вибір матрацних виробів, але на особливу увагу заслуговують матраци компанії Матролюкс. Вивчити її в усіх подробицях можна в онлайн-каталозі https://magdek.com.ua/ua/matrasi-matroluxe магазину "Магдек", де зібрана ціла колекція якісних моделей за цінами від виробника.

Чому матрац такий важливий для здоров'я?

Навіть самий збалансований раціон і регулярне зайняття фитнесом можуть виявитися даремними, якщо людина позбавлена повноцінного сну. Наслідку недосипу складно не помітити: настрій нестримно падає, знижується апетит, а робота і зовсім викликає відразу. Якщо недосип набуває хронічної форми, не уникнути серйозних наслідків для здоров'я. Науково доведено, що відсутність повноцінного сну сприяє розвитку захворювань нервовою, травною серцево-судинною систем. Крім того, безсоння порушує обмінні процеси і призводить до зниження імунітету.

Що треба враховувати при виборі ортопедичного матраца?

Матролюкс - компанія, готова запропонувати воістину переконливий модельний ряд матрацних виробів. Виробник випускає матраци, здатні задовольнити запити найвимогливіших користувачів. Не помилитися з вибором допоможуть наступні рекомендації:

  • Насамперед звертайте увагу на розміри матраца. Вважається, що він повинен ідеально відповідати габаритам спального місця. Ідеальна довжина виробу розраховується по формулі зростання користувача 15-20 см
  • Не менш важливий критерій вибору матраца - рівень його жорсткості. М'які моделі рекомендовані користувачам вагою до 60 кг, помірно жорсткі підходять людям вагою до 90 кг Якщо ваша вага перевищує 95 кг, кращим рішенням стане купівля жорсткого матраца на кокосовому наповнювачі.
  • Володарям чутливої шкіри і алергікам треба бути особливо уважними. Щоб уникнути шкірних роздратувань і алергічних реакцій слід вибирати матраци з гіпоалергенних матеріалів.
  • Дуже важлива прошивка матраца : нерівно виконаний рядок вказує на низьку якість виробу.

Озброївшись приведеними вище порадами, ви точно не схибите з вибором ортопедичного матраца від компанії Матролюкс. Якщо питання все ж виникнуть, ви завжди можете звертатися до допомоги онлайн-консультантів на сайті magdek.com.ua.