Якщо у вас постійно болить спина, в положенні лежачи затікають руки або ноги, часто турбують головні болі, а після сну відчувається розбитість, причиною дискомфорту, швидше за все, являється незручне спальне місце. Вирішення проблеми не лише в тому, щоб купити матрац Київ пропонує розглянути для сну моделі нового покоління з ортопедичними властивостями, який дають можливість добре висипатися, але і регулярно робити пасивну профілактику захворювань серцево-судинної системи і опорно-рухового апарату.

Визначаємо мету купівлі

Якщо необхідно укомплектувати ліжко, то матрац має бути високим настільки, щоб заповнити поглиблення і височіти над поверхнею, тобто від 10 сантиметрів і вище. Футоны і топперы - тонкі вироби від 4 до 10 см у висоту, які призначені для згладжування нерівностей, властивих розкладним диванам. Їх використання істотно підвищує якість сну на подібних спальних місцях.

Що там усередині

ортопедичні матраци

Усі матраци в каталозі https://matrasin.kiev.ua/ua/kupit-matras-ortopedicheskiy-kiev/ інтернет магазину "Матрасин" можна умовно розділити на дві категорії - безпружинні і пружинні. До першої відносяться топперы, футоны і конструкції, в яких замість пружин використовуються полотна зі вспененного полімеру і інших м'яких і пружних матеріалів. До другої категорії можна віднести ті, що включають простий і довговічний блок Bonnell, що складається із зчеплених між собою пружин. Але для людей з великою вагою і проблемами з хребтом це не найзручніше рішення із-за створюваного ефекту гамака. А ось незалежні пружини, кожна з яких знаходиться у своєму чохлі - основа для створення ортопедичної або анатомічної конструкції матраца, що акуратно підтримує кожну частину тіла без зайвого прогину.

Для зручності і рівномірного навантаження на пружинний блок, він поміщається між наповнювачами наступних видів :

  • пенополиуретан - тонкий і пружний матеріал;
  • кокосова койра - має бактерицидні властивості і посилює жорсткість;
  • латекс - забезпечує пружність і анатомічний ефект;
  • Thermoflex - нетканий повітропроникний матеріал для розподілу навантаження і збільшення висоти;
  • Memory - спеціальна піна з ефектом пам'яті, що посилює анатомічні властивості матраца.

Особливості деяких моделей

Дуже корисна характеристика в ортопедичних конструкціях для поліпшення якості сну створює ефект "зима - літо". Вироби з подібною маркіровкою мають додатковий шар з бавовни або бамбука з одного боку матраца, а з іншої - шар шерсті. Бавовна пропускає повітря і створює приємну температуру для тіла влітку, а шерсть швидко нагрівається, тому така сторона комфортніша для зимового сну.

Тепер вибирайте необхідну міру жорсткості відповідно до своєї комплекції і рекомендацій ортопеда, і насолоджуйтеся новими відчуттями.